Terapiler haftada iki gün toplam dört hafta sürmektedir.

Grup Çalışmaları ne için?

Grup çalışmaları; hem anneliğe yolculukta hem de annelik yolculuğunda bunaldığımız, çıkmaza girdiğimiz, kendimizi yalnız veya eksik hissettiğimizde bize bir kapı açıyor. Kapının ardında bizim gibi birçok kadın var. Aynı dili konuşuyoruz, aynı olayları yaşamışız, birbirimizin en derin duygularını anlıyoruz, beraber ağlıyoruz, beraber gülüyoruz, hikâyelerimizi paylaşıyoruz, sorularımızı cevaplıyoruz, bazımız yola yeni başlamış, bazımız yıllardır bu yolda, tecrübelerimizi aktarıyoruz, tecrübelerden faydalanıyoruz, sohbet ediyoruz, birbirimize kitaplar öneriyoruz, geziler düzenliyoruz, anneliğe yolculuğumuzda birbirimize her konuda destek oluyoruz. Tahlillere, doktorlara, operasyonlara keyifle gitmek, bize ağır gelen her işi zevkle yapmak için birbirimize güç veriyoruz, birbirimizin yanında oluyoruz. Arkadaşlar kazanıyoruz, ömürlük dostluklar kuruyoruz.

Çalışmalarımızda; bebeklerimizin bu dünyaya sağlıkla gelmesi için, özel çocuklarımızı keyifle büyütmek için, anneliğimiz dışındaki diğer vasıflarımızı hatırlamak için, kayıplarımızı kabullenmek ve yolumuza devam etmek için zihnimizi rahatlatıyoruz, üzerimizdeki yükleri atıyoruz. Böylece kendimizi buluyoruz ve hayatımızı (aile, iş, sosyal yaşam) dengede sürdürebiliyoruz.

Kimlere yönelik?

Tüp bebek deneyen anneler, özel çocuğu olan anneler, evlat acısı yaşayan anneler, bebeğini aldıran, düşük yapan anneler, evlat edinen, koruyucu aile olanlar, anneliği isteyen ama henüz cesaret edemeyen anneler, doğurup da boşluğa düşen anneler, kendine hiç vakit ayıramayan anneler ve diğer tüm anneler…

Nasıl oluyor?

Tercih sizin;
İster haftalık çalışmalarımıza,
İster 3 veya 5 günlük yoğunlaştırılmış programlarımıza katılabilirsiniz.


Araçlarımız neler?

Zihninizi rahatlatacak Theta Healing® çalışmaları, ruhunuzu okşayacak Nefes çalışmaları, sizi hedefinize doğru aksiyona geçirecekYaşam Koçluğu çalışmalarıve birçok deneyimli anne ile birbirimizin aracı olacağız.


Bireysel Nefes Seansı ve Bireysel Theta Healing® seansı için info@anneligeyolculuk.com adresine mail göndermeniz yeterli !

Yaklaşan Etkinlikler

Bize verilen bu deneyim bir kişisel gelişim yolculuğudur.